سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

امتحانات پایان نیمسال دانشگاه پیام نور حتماً حضوری برگزار می‌شود

باشگاه دانشجویان پیام نور:

سرپرست دانشگاه پیام نور گفت: امتحانات پایان نیمسال دانشگاه پیام نور حتماً حضوری برگزار می‌شود و لازم است رؤسای استانی نظم، سلامت و امنیت را در حوزه‌های امتحانی فراهم کنند.

به گزارش باشگاه دانشجویان پیام نور ، ابراهیم تقی زاده با عنوان اینکه امتحانات پایان نیمسال دانشگاه پیام نور بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید وزارت علوم به صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: با توجه به اینکه آزمون‌های مجازی در مقطعی خاص و به دلیل شیوع بیماری کرونا انجام می‌شد، با گذشت از این بحران، دانشگاه به روال سابق خود باز می‌گردد.

سرپرست دانشگاه پیام نور در نشست با رؤسای استان‌ها و دبیرخانه‌های مناطق با عنوان اینکه بعد از بحران کرونا دانشگاه باید به روال گذشته بازگردد، اظهار داشت: کلیه امتحانات دانشگاه در این نیمسال به صورت کاملاً حضوری خواهد بود و رؤسای استانی و دبیرخانه‌های مناطق موظف هستند، برای برقراری نظم، سلامت و امنیت خاطر دانشجویان در حوزه‌های امتحانی اهتمام ورزند.

علیرضا دل افکار نیز در نشست با رؤسای استانی و دبیرخانه‌های مناطق اظهار داشت: دانشگاه پیام نور به پیروی از سیاست‌های اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، آزمون‌های پایان نیمسال را طی دو سال گذشته به اساتید واگذار کرد و در حال حاضر لازم است که با برداشته شدن محدودیت‌های کرونا و همچنین تاکید وزارت علوم، به روال گذشته خود بازگردد.

وی یادآور شد: تصمیم برگزاری آزمون‌های پایان نیمسال جاری براساس کارشناسی‌های به عمل آمده اتخاذ شده و از آغاز این نیمسال به صورت مرتب به کلیه دانشجویان اطلاع رسانی شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه دانشجویان این دانشگاه از رؤسای استانی خواست با همراهی، یکپارچگی و هماهنگی در جهت رفع کاستی‌ها بکوشند و فضایی آرام و بدون استرس را برای امتحانات دانشجویان فراهم کنند.


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
آخرین اخبار پیام نوراخبار برگزیدهاخبار گلستان پیام نوراخبار مهم پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .