سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

پرداخت بدهی بنیاد شهید به دانشگاه آزاد به صورت اقساطی و متمرکز

باشگاه پیام نور :

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: این بنیاد در خصوص شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر به دانشگاه آزاد بدهی دارد که این بدهی به صورت اقساط و متمرکز به این دانشگاه پرداخت خواهد شد.

به گزارش باشگاه دانشجویان پیام نور (PNU-CLUB.COM) مهر-حجت الاسلام سیدحسن موذنی در نمایشگاه مطبوعات گفت: بنیاد شهید به دانشگاه آزاد حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر دارد که طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان دانشگاه آزاد قرار است این بدهی طی اقساطی پرداخت شود.

وی افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد هیچ مشکلی برای ادامه تحصیل ندارند و ما در خصوص پرداخت شهریه این دانشجویان با مسئولان دانشگاه آزاد جلسات مختلفی داشته ایم.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید خاطرنشان کرد: با رئیس دانشگاه آزاد جلسه ای داشته ایم و نتیجه این جلسه ابلاغ بخشنامه ای به تمام واحدهای این دانشگاه به منظور رفع مشکل ادامه تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه بود.

موذنی تاکید کرد: موضوع پرداخت شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد از سوی این بنیاد در حال حل شدن است که بخشی از آن به صورت اقساط و بخشی نیز به صورت ارائه امکانات به این دانشگاه پرداخت خواهد شد.

وی عنوان کرد: بودجه بنیاد شهید در حوزه شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر کم است اما طبق صحبت های صورت گرفته دانشجویان شاهد و ایثارگر هیچ دغدغه ای برای ادامه تحصیل و پرداخت شهریه ندارند.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: ارتباط این بنیاد با دانشگاه آزاد بسیار خوب است و در حال حاضر ۱۲۰ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد تحصیل می کنند.

موذنی اظهار داشت: بیشترین جمعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند و دانشگاه آزاد نیز حمایت های خوبی از این دانشجویان در حوزه های علمی و آموزشی  دارد و ما نیز از عملکرد دانشگاه آزاد راضی هستیم.


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
اخبار دانشگاه آزاد
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .