سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

سطح کیفی در آموزش عالی با طرح سنجش و پذیرش کاهش می یابد

باشگاه پیام نور :

رتبه ایران در تولید مقالات علمی در پایگاه ESI، شانزدهم است و اگر تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی را در این آمار حساب نکنیم این رتبه به 23 افزایش پیدا می کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان پیام نور (PNU-CLUB.COM) هادی قوامی گفت: رتبه ایران در تولید مقالات علمی در پایگاه ESI، شانزدهم  است و اگر تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی را در این آمار حساب نکنیم این رتبه به ۲۳ افزایش پیدا می کند.
هادی قوامی، رئیس هیات اجرایی فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه اعضای فراکسیون با دکتر میرزاده با استقبال خوب نمایندگان تشکیل شد به ایسکانیوز گفت: نگاه اعضای فراکسیون در این جلسه نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی یک نگاه مثبت و حمایت کننده بود و در آن نمایندگان به ارائه نقطه نظرات خود پراختند. البته دغدغه‌هایی هم برای افزایش کیفیت و دفاع از جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی وجود داشت زیرا این دانشگاه به عنوان یک نهاد غیردولتی بار عظیمی از آموزش عالی کشور را از دوش دولت بر می دارد و تا حد زیادی باعث کاهش هزینه‌های دولت در ارتباط با آموزش عالی شده است.

وی افزود: در این جلسه با توضیحات دکتر میرزاده نشان داده شد که دانشگاه آزاد اسلامی امروزه در تمامی زمینه ها با بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دولتی در یک رده قرارگرفته و لذا با دانشگاه هایی مانند پیام نور و غیرانتفاعی ابدا در یک جایگاه نیست.
او در ادامه یادآور شد: رتبه ایران در تولید مقالات علمی در پایگاه ESI، شانزدهم است و اگر تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی را در این آمار حساب نکنیم این رتبه به ۲۳ می رسد.
قوامی ادامه داد: فعالیت‌های دانش‌بنیان و محصولاتی که در این زمینه عرضه و تجاری شده دانشگاه آزاد اسلامی را از دانشگاه نسل اول که تنها وظیفه آموزش را بر عهده داشت به سمت و سویی برده که هم اکنون در رده دانشگاه‌های نسل سوم یعنی دانشگاه کارآفرین قرار گرفته است.
او با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کارآفرینی در بین دانشگاه‌های مختلف کشور پیشتاز است گفت: امیدواریم که این پیشتازی منجر به این شود که ارتباط دانشگاه با صنعت هم از لحاظ عرضه و هم از لحاظ تقاضا بیشترشده و بتوانیم فارغ‌ التحصیلان دانشگاه آزاد را به سمتی ببریم که بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند و به این ترتیب شاهد باشیم که در دانشگاه آزاد اسلامی تولید علم منجر به تولید ثروت شود.
وی در پایان با اشاره به طرح سنجش و پذیرش گفت: طرح سنجش و پذیرش متاسفانه از لحاظ کیفیت باعث ایجاد موانع می شود لذا برای ارتقای کیفیت در دانشگاه آزاد باید موانع این چنینی را برداریم.

 


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
اخبار آموزش عالی
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .