سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

کاهش شهریه دکتری دانشگاه پیام نور

به گزارش باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور (PNU-CLUB.COM)معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور درباره کاهش شهریه برخی از دوره های این دانشگاه و اصلاح یک اشتباه، توضیحاتی ارائه داد.

 فرشاد ابراهیم پور : با توجه به مجوز صادر شده توسط هیات امنای دانشگاه پیام نور، ناظر بر افزایش سالیانه شهریه های دانشجویان، با در نظر گرفتن هزینه تمام شده خدمات، امکان سنجی خدمت رسانی به دانشجویان و بر اساس استحصال نظرات کارشناسی به عمل آمده، میزان شهریه های دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره کارشناسی فراگیر و در نواحی پنج گانه کشوری بین ۱۴ تا ۲۱ درصد کاهش یافت.

 

وی افزود: این در حالی است که در مقطع کارشناسی ارشد شهریه های دوره های فراگیر با کاهش ۶ درصدی نسبت به سال قبل مواجه شد، علاوه بر این در سال جاری حداکثر افزایش شهریه در مقاطع مختلف دوره های رسمی نیز ۱۵ درصد تعیین و اعمال شد.

 

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور، گفت: برای دانشجویان برون مرزی نیز کاهش ۲۵ درصدی شهریه در مقطع کارشناسی اعمال شد؛ بنابراین چنانچه دانشجویانی وجود داشته باشند که شهریه دوره تحصیل آنها بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته، می توانند با انعکاس موضوع به معاونت اداری، مالی و عمرانی دانشگاه درخواست بررسی مجدد و اصلاح کنند.

 

ابراهیم پور با اشاره به یک اشتباه در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور، خاطرنشان کرد: در مقطع کارشناسی ارشد دوره های الکترونیکی طی سنوات گذشته، اشتباهی در محاسبه شهریه ثابت در سیستم گلستان بروز کرده بود که اکنون اصلاح شده و به عنوان افزایش شهریه تلقی نمی شود.


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
اخبار دکتری پیام نوراخبار مهم پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .