سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

دانشگاه پیام‌نور درسال ۹۳بین‌المللی می‌شود


به گزارش باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور (PNU-CLUB.COM)معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور گفت: ارتقای امکانات آموزشی و تقویت تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور مورد توجه و پیگیری می‌شود که پیگیری این موضوع از برنامه‌های این دانشگاه برای سال جدید است.

 

سید محمد صدری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: کیفی‌سازی علمی در زمینه‌های نیروی انسانی، کارکنان، هیئت علمی، فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و فعالیت‌هائی از این قبیل از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه‌های پیام نور برای سال جدید است.

 

وی افزود: استفاده بهینه از امکانات دانشگاه بسیار مهم است زیرا برای این امکانات بسیار هزینه صرف شده و به سختی امکانات فراهم شده است که استفاده بهینه از آن‌ها بسیار مهم و ضروری است.

 

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور نگاه به بیرون در جهت راه‌اندازی مراکز بین‌الملل را از دیگر برنامه‌های دانشگاه دانست و تصریح کرد: ارتقای امکانات آموزشی و تقویت تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور مورد توجه و پیگیری می‌شود که پیگیری این موضوع از برنامه‌های این دانشگاه برای سال جدید است.

 

وی با اشاره به اینکه در احداث تعدادی از مراکز پیام نور کشور از جمله مرکز پیام نور تیران خیران مشارکت داشته‌اند، خاطرنشان کرد: حمایت از مراکزی که خیران در توسعه و فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی آن‌ها همکاری داشته‌اند از برنامه‌های دانشگاه است که بستر برای تشویق این مراکز و ترغیب خیران به سرمایه‌گذاری بیشتر باشد.

 

صدری افزود: دانشگاه پیام نور مرکز تیران با استفاده از ظرفیت خیران و جذب منابع روند روبه رشدی در فعالیت‌های خود داشته که الگوئی برای سایر مراکز است.

 


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
آخرین اخبار پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .