سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

تغییر روند پذیرش دانشجودر پیام نور و غیرانتفاعی‌ها

به گزارش باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور (PNU-CLUB.COM)مدیرکل دفتر آموزشهای غیردولتی غیرانتفاعی وزارت علوم از تصمیمات جدید معاون جعفر میلی منفرد، معاون آموزشی این وزارتخانه برای اصلاح روند پذیرش دانشجو در دانشگاههای غیردولتی، پیام نور و آزاد خبر داد.

 

کارن ابری نیا  درباره تازه ترین تصمیمات وزارت علوم برای غیردولتیها در سال جدید، اظهار داشت: جلسات متعددی برای بازنگری اساسنامه دانشگاههای غیردولتی در وزارت علوم برگزار و پیشنهاداتی در این باره مطرح شد تا تغییرات مورد نیاز برای اصلاح اساسنامه را مشخص کنیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه برخی از راهکارهای قانونی اصلاح اساسنامه دانشگاههای غیردولتی در اختیار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد، گفت: دفتر آموزشهای غیردولتی هم اکنون در حال بررسی مجاری قانونی برای تصویب اساسنامه جدید غیردولتیهاست.

 

مدیر کل دفتر آموزشهای غیردولتی غیرانتفاعی وزارت علوم در ادامه به یک اقدام وزارت علوم در خصوص اصلاح روند پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور برای کمک به افزایش پذیرش دانشجو در غیردولتیها اشاره کرد و افزود: در این باره، معاون آموزشی وزارت علوم کمیته های مختلف ساماندهی به این منظور تشکیل داد.

ابری نیا تاکید کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاههای غیردولتی، پیام نور و آزاد باید هماهنگ باشد؛ نمی توان برای دانشگاهی محدودیت ایجاد کرد و دانشگاهی دیگر بدون محدودیت اقدام به پذیرش دانشجو کند.

 

وی پایان اردیبهشت ماه را زمان مناسبی برای مشخص کردن این اصلاحات اعلام کرد.

 

مدیرکل دفتر آموزشهای غیردولتی غیرانتفاعی وزارت علوم همچنین درباره اقدامات وزارت علوم برای غیردولتیها در سال جدید، تاکید کرد: در سال جدید تلاش می کنیم ظرفیت مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد غیردولتیها خالی نماند یا بهتر از شرایط سال گذشته باشد.

 


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
آخرین اخبار پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .