سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

انتصاب افراد در دانشگاه پیام نور تابع 2 شرط مهم

به گزارش باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور(PNU-CLUB.COM) مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه پیام نور به دو شرط انتصاب مسئولان در کمیته انتصابات یعنی نداشتن توصیه نامه و عدم تاثیرپذیری از مراجع سیاسی و غیرسیاسی اشاره کرد.

 

محمد هادی امین ناجی درباره سیاستهای کمیته انتصابات دانشگاه پیام نور که از زمان ریاست ابوالفضل فراهانی در این دانشگاه به شکل دیگری فعالیت می کند ، گفت: کمیته ای به عنوان کمیته انتصابات دانشگاه که از میان افراد خبره و شناخت شده دانشگاه برگزیده شده اند، دارای تجربه و سابقه های مدیریتی درخشانی هستند؛ در این کمیته معمولا پستهای رئیس و معاون مرکز، رئیس و معاون استان منصوب می شوند که متناسب با سیاست دانشگاه باید برنامه های خود را ارائه دهند.

 

وی با یادآوری اینکه کمیته انتصابات از گذشته فعال بوده و مدیران استان را در سطح استانی و مراکز مورد بررسی قرار می دهد، ادامه داد: مسئولان دانشگاه پیام نور در این کمیته بر اساس ضوابط و مقررات حاکم بر انتصاب مدیران، عضویت در هیأت علمی دانشگاه، داشتن مرتبه استادیاری به بالا، توان مدیریتی قابل اعتنا و همگامی با سیاستهای دولت و دانشگاه اتتخاب می شوند.

 

مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه پیام نور با تاکید بر اینکه کمیته انتصابات این دانشگاه به دور از هرگونه فشارهای جانبی به طور عاقلانه و عادلانه نسبت به بررسی افراد به منظور انتخاب بهترینها اقدام می کند، اظهار داشت: این کمیته به دور از هر گونه تاثیرپذیری از بیرون، نسبت به انتصابات کاملاً بی طرفانه اقدام می کند؛ افراد بدون توسل به مراجع بیرونی سیاسی و غیرسیاسی و بدون همراه داشتن توصیه نامه، آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه پیام نور اعلام کنند.


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
آخرین اخبار پیام نوراخبار حاشیه ای پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .