سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

اجرای طرح تفکیک جنسیتی در برخی از مراکز پیام‌نور اصفهان

به گزارش باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور(pnu-club.com),رضا مختاری در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه شنیده‌ها حاکی از این است که برگزاری امتحانات در برخی از مراکز پیام‌نور به صورت تفکیک جنسیتی است، در حال حاضر این طرح در چه تعداد از مراکز پیام‌نور استان اصفهان اجرا می‌شود، اظهار کرد: اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های پیام‌نور با مصوبه شورای امر به معروف و نهی از منکر همراه است.

 

وی به شرایط مورد نیاز برای اجرای این طرح در مراکز دانشگاه پیام‌نور اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر این مصوبه به تمام مراکز و واحد‌های پیام‌نور موجود در سطح استان اصفهان ابلاغ شده است و این مراکز باید در صورت برخورداری از فضای مناسب نسبت به اجرای این طرح در دانشگاه خود اقدام کنند.

 

معاونت علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان تصریح کرد: براساس فایل MP ابلاغ شده از سوی دانشگاه پیام‌نور کل کشور، مراکز و واحد‌های پیام‌نور موجود در سطح استان در صورت برخورداری از فضای کافی نسبت به برگزاری کلاس‌های درس خود و امتحانات پایان ترم دانشجویان به صورت تفکیک جنسیتی اقدام کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه اما در حال حاضر شرایط مورد نیاز برای اجرای این طرح در برخی از مراکز و واحد‌های پیام‌نور موجود در سطح استان وجود ندارد، اضافه کرد: اجرای طرح تفکیک جنسیتی در راستای برگزاری کلاس درس و امتحانات پایان ترم دانشجویان پیام‌نور در برخی از این مراکز امکان‌پذیر نیست و نبود فضای کافی از مهم‌ترین دلایل این موضوع به شمار می‌رود.

 

رضا مختاری با بیان اینکه در حال حاضر فضای موجود در برخی از مراکز و واحد‌های دانشگاه پیام‌نور استان برای اجرای این طرح محدود است، تاکید کرد: این مصوبه از دو سال گذشته تاکنون به دانشگاه پیام‌نور استان اصفهان ابلاغ شده و طی دو سال گذشته این طرح تنها در مراکز و واحد‌های دارای فضای کافی و مناسب اجرا شده است.

 

 


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
آخرین اخبار پیام نوراخبار حاشیه ای پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .