سفارش آگهی لامپ رشد گیاه
نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه
 نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
 تایپ متن و مقاله و پایان نامه
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

بودجه یک میلیارد تومانی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی92-93

به گزارش باشگاه دانشجویان پیام نور , رئیس دانشگاه پیام نورگفت: بودجه دانشگاه پیام نور در سال 92 به بیش از یک هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

 

پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، حسن زیاری صبح امروز در مراسم جشن یکصد دانش آموخته دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور در سال 92 بیش از یک هزار میلیارد تومان بودجه دارد و سهم بودجه کمک عمرانی 177 میلیارد تومان است.

 

وی در این باره اضافه کرد: بودجه دانشگاه پیام نور در سال 88، 400 میلیارد تومان بود که با حمایت های دولت به بیش از یک هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

 

 

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به رشته محل های دانشگاه پیام نور اظهار داشت: هم اکنون 6 هزار و 500 رشته محل سهم دانشگاه پیام نور است و تمام رشته های تاسیس شده در این دانشگاه طی دولت های نهم و دهم با مجوز شورای گسترش صورت گرفته است.

 

زیاری با بیان اینکه پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور به مرحله بومی گزینی رسیده درباره پذیرش دانشجو در این دانشگاه گفت: طی سه سال اخیر دانشگاه پیام نور هیچ دانشجویی را خارج از سیستم سازمان سنجش نپذیرفته است.

 

وی درباره میزان هیات علمی های دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه در سال 88، 2 هزار و 500 عضو هیات علمی داشت که 88 درصدشان فوق لیسانس، 1700 استادیار دارد و 400 نفر بورسیه دکترا دارد. همچنین 250 مرکز و واحد پیام نور در دولت نهم هم اکنون به 530 مرکز و واحد افزایش یافته است.

 

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور فضای آموزشی این دانشگاه در سال 88 با تعداد 900 هزار دانشجو 7 دهم متر مربع بود که امروز این عدد به 1.5 متر مربع رسیده و سالانه حدود 400 هزار متر مربع بر فضای آموزشی دانشگاه افزوده می شود.


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM
گروه خبری:
اخبار مهم پیام نور
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .