سفارش آگهی نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر
پایان نامه
آپلود سنتر عکس پیام نور
 • قوانين و آيين نامه های دانشگاه پيام نور
 • دسترسی سريع به مطالب بسيار مهم
 • مطالب پيشنهادی سايت برای دانشجويان
 • راهنما و آموزش های تصويري برای دانشجويان

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان به صاحبان ایده در دانشگاه آزاد

باشگاه دانشجویان پیام نور:

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان به صاحبان ایده و کسب و کار در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش (PNU-CLUB.COM) به نقل از دانشگاه آزاد، روح الله دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه این معاونت از ابتدای شکل‌گیری دو برنامه مهم را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: ایجاد، توسعه و ترویج فرهنگ فناوری و نوآوری از نخستین اقداماتی بود که به جد در فضای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور آغاز کردیم.

وی ادامه داد: به همین منظور سفرهای استانی، برگزاری جلسات، همایش و کارگاه های آموزشی برای رؤسای استان های دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تشریح و تبیین اهداف و چشم انداز معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در دستور کار قرار گرفت.

دهقانی فیروزآبادی خاطرنشان کرد: اداره کل ایجاد و توسعه آموزش‌های فناوری و خلاقیت معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی انیمیشن های برای ترویج و توسعه فعالیت های فناورانه ساخته است که توسط اساتید دانشگاه در کلاس‌های درس برای دانشجویان نمایش داده می شود.

وی تأکید کرد: تا زمانی که دانشجویان انگیزه لازم و کافی را برای ورود به فعالیت های فناورانه نداشته باشند، نمی توانیم انتظار کار خلاقانه داشته باشیم.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تمام تلاش این معاونت توجیه رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با ضرورت و اهمیت فعالیت های فناورانه و نوآورانه در کشور است. چرا که معتقدیم پایداری و ماندگاری دانشگاه آزاد اسلامی در گرو انجام این گونه فعالیت‌هاست و خوشبختانه تا حدود زیادی نیز در این زمینه موفق عمل کردیم.

دهقانی فیروزآبادی قانون گذاری را برنامه دیگر معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی دانست و افزود: در همین راستا آئین نامه جامع بازار فناوری و سراهای نوآوری شامل صندوق خطرپذیر ستارگان و صندوق فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای دانشگاه به تصویب نهایی رسید.

وی با تأکید بر اینکه آئین نامه جامع بازار فناوری و سراهای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی دارای ظرفیت‌های بیشماری است، تصریح کرد: این آئین نامه روان و با آزادی عمل در چارچوب قوانین و با درایت و هوشمندی هیأت امنا به تصویب رسیده و امیدوارم دانشجویان، استادان و علاقه مندان به حوزه علم و فناوری از آن بهره مند شوند.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از حمایت های مالی و معنوی این معاونت از صاحبان ایده و اختصاص مبالغی در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیارد تومان به آنها خبر داد و گفت: همواره افراد دارای کار و کسب و ایده مورد حمایت این معاونت هستند و از هیچ تلاشی برای پشتیبانی و حمایت آنها دریغ نخواهیم کرد.


انتهای خبر - باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور -- WWW.PNU-CLUB.COM.
گروه خبری:
کلمات کلیدی:
  نکات قبل از ارسال نظر
 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند .
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ آبی نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد .
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند .